Mechanik/Elektryk/Elektromechanik w Zespole Utrzymania Ruchu

Oferta pracy dodana przez: Alicja Malinowska Cd Obpon, w dniu: 2023-02-16

Cedrob S.A. jest w pełni zintegrowaną firmą drobiarską z polskim kapitałem. Planujemy stały wzrost zatrudnienia w całej organizacji, co związane jest z obecną skalą produkcji, pozytywnymi prognozami oraz dynamicznym rozwojem firmy.

W związku z tym poszukujemy Kandydatów do pracy na stanowisku:

w Zakładzie Drobiarskim w Kutnie ul. Mickiewicza 108

Zakres obowiązków:

  • utrzymanie ciągłości pracy parku maszynowego
  • wyszukiwanie i usuwanie awarii oraz uszkodzeń
  • wykonywanie okresowych przeglądów

Wymagania:

  • wykształcenie średnie techniczne lub zawodowe (w szczególności kierunki elektryka, mechanika, elektronika, elektrotechnika, elektromechanika)
  • uprawnienia SEP do 1kV lub gotowość przystąpienia do egzaminu
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • dyspozycyjność (również w weekendy)
  • umiejętność pracy zespołowej
  • doświadczenie w pracy przy utrzymaniu ruchu w zakładzie produkcyjnym będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • ciekawą i odpowiedzialną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych

   atrakcyjne warunki zatrudnienia

W odpowiedzi na niniejszą ofertę CV prosimy kierować na adres mailowy:

alicja.malinowska.cd@obpon.pl z dopiskiem  - Mechanik/Elektryk/Elektromechanik w Zespole Utrzymania Ruchu

 w Kutnie

 Prosimy o dopisanie następującej klauzuli dla potrzeb danego procesu rekrutacyjnego:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez CEDROB S.A. z siedzibą w Ujazdówku Ujazdówek 2a, 06-400 Ciechanów, w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko”.

Dodatkowe informacje:

Miejsce pracy: Kutno

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Telefon kontaktowy: 233233206, E-mail: alicja.malinowska.cd@obpon.pl

Wyślij wiadomość | Pokaż profil użytkownika

Oferta pracy dodana na portalu: UsługiKutno.pl