Pracownik Produkcji - Umowa o Pracę

Oferta pracy dodana przez: Mgorecka Folga, w kategorii: Produkcja

To ogłoszenie może być już nieaktualne.

Oferta pracy dodana przez: Mgorecka Folga, w dniu: 2021-06-22

Pełna treść ogłoszenia:

Obecnie dla naszego klienta, firmy z branży spożywczej poszukujemy osób na stanowisko:

Pracownik Produkcji

Miejsce pracy: Kutno

Wynagrodzenie: 2800-3200 brutto/mc + atrakcyjne premie

To możemy Ci zaoferować:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • pracę w systemie 2 zmianowym: 5:30-13:30, 13:30-21:30, od poniedziałku do piątku,
  • posiłek regeneracyjny.

Co jest dla nas ważne:

  • NIE WYMAGAMY DOŚWIADCZENIA ale jest mile widziane!
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • zaangażowania, chęci do podjęcia długofalowej współpracy,
  • Dodatkowym atutem będą aktualne badania sanitarno-epidemiologiczna (jeśli ich nie posiadasz zgłoś się i wykonaj je przed podjęciem zatrudnienia).

Zadania osoby na tym stanowisku:

  • wspieranie procesów produkcyjnych takich jak pakowanie i układanie produktów na dziale pakowni.

Zapraszam do kontaktu!

Prześlij do nas swoje CV lub skontaktuj się telefonicznie: 668 115 403.

Folga S.A. to firma o ugruntowanej pozycji na rynku rekrutacji i pracy tymczasowej. Rekrutujemy pracowników tymczasowych oraz wykwalifikowanych specjalistów z różnych branż - spożywcza, usługowa, metalowa, motoryzacja, budowlana. Naszym priorytetem jest zapewnienie satysfakcji i wysokiej jakości usług zarówno naszym pracownikom jak i klientom, z którymi współpracujemy.

KRAZ: 21018

Dodatkowe informacje:

Wynagrodzenie: 2800-3200

Wymiar czasowy pracy: Pełny etat

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Kontakt w sprawie oferty pracy:

Telefon kontaktowy: 668115403

Wyślij wiadomość

Oferta pracy dodana na portalu: UsługiKutno.pl

To Twoje ogłoszenie? - Edytuj treść oferty